ביטוח נסיעות לתאילנד: איזה סוג ביטוח המתאים לכם ביותר

ביטוח נסיעות לתאילנד

נכון להיום אחד היעדים האהובים ביותר על התושבים הישראליים הוא תאילנד. תאילנד נחשבת ליעד מדהים ומלא באטרקציות לכל קבוצות האוכלוסייה השונות, בין אם מדובר בטיול אחרי צבא, טיול משפחתי עם ילדים קטנים ואפילו אם מדובר בירח דבש מהנה ורומנטי. כל אחד יכול ליהנות מהנופים עוצרי הנשימה ומיופיה של תאילנד, מהתרבות המעניינת ומהטבע שעוטף אותה. אולם, טרם אתם מתחילים לתכנן מסלול טיול ולארוז את כל הציוד הנדרש לכם, מוטב שתעשו ביטוח נסיעות לתאילנד. ריכזנו עבורכם מידע רלוונטי וחיוני בכל הנוגע לביטוח נסיעות לתאילנד.

ביטוח נסיעות לתאילנד עושים עם החברה המובילה בתחום

ביטוח נסיעות לתאילנד - על מה אנחנו מדברים?

אין ספק כי תאילנד הינה מדינה אקזוטית ומרהיבה שיכולה להדהים כל אחד ביופי שלה, יחד עם זאת עלות המחייה בה היא זולה מאוד ולכן מדובר במקום פופולרי מאוד לטיולים בקרב הישראלים. למרות היתרונות השונים והמגוונים של תאילנד, חשוב לזכור כי תאילנד היא מדינה ענייה אשר פקדו אותה לא מעט אסונות במהלך השנים.

בשל כך עליכם לבטח את עצמכם לאורך כל תקופת השהות שלכם בתאילנד, חשוב לוודא כי הביטוח שאתם עושים כולל בתוכו קבלת מענה רפואי בעת הצורך, כמו כן חשוב לוודא כי הביטוח כולל בתוכו גם החזר כספי בנוגע להוצאות רפואיות והחזר כספי על הוצאות פינוי ו/או הצלה.

ביטוח נסיעות בסיסי לתאילנד

בדרך כלל ביטוח הנסיעות הבסיסי לחו"ל מכסה מקרים רפואיים ברמת דחיפות גבוהה ביניהם: רכישה של תרופות, אשפוז או ביקורים אצל רופא מקומי. יתר על כן, ביטוח נסיעות בסיסי לתאילנד מכסה גם מקרים בהם יש צורך בהעברה של גופה, פינוי, כיסוי על פגיעות צד ג' ואפילו הטסת קרוב משפחה במקרים בהם יש צורך בכך.

מלבד לביטוח הנסיעות הבסיסי לתאילנד קיימות הרחבות מגוונות אותן חשוב לבדוק ולהכיר, חלק מאותן הרחבות הן כמעט בגדר חובה עבור אנשים שטסים לתאילנד וישנן הרחבות התלויות בסוג הטיול אותו מתכננים ובגילאים של המשתתפים בטיול.

ביטוח מותאם לאופי הטיול

נקודה חשובה מאוד אליה יש להתייחס בעת רכישת ביטוח נסיעות לתאילנד היא התאמת ביטוח הנסיעות אותו אתם רוכשים לאופי הטיול אותו אתם מתכננים לעשות. תאילנד ידועה בתור מדינה המציעה מגוון רחב של אפשרויות טיול וחופשה. מצד אחד יש לכם אפשרות לשהות במלונות 5 כוכבים מפנקים שלא יצא לכם למצוא באף מקום אחר, מן הצד השני יש לכם אפשרות לטייל ברחבי תאילנד, לצאת לטרקים משגעים ולבקר במקומות נידחים.

ישנן הרחבות רבות לביטוח נסיעות לתאילנד ואחת ההרחבות החשובות המתאימה לטיולים יותר אתגריים היא הרחבת ספורט אתגרי.

מה זה הרחבת ספורט אתגרי?

כאשר אנו מדברים על הרחבת ספורט אתגרי אנחנו למעשה מדברים על הרחבה הכוללת בתוכה כיסוי עבור פציעות, תאונות או שמא מקרים רפואיים שונים אשר נגרמו בעקבות פעילות אתגרית כזו או אחרת. חשוב לציין כי הרחבת ספורט אתגרי היא דינמית ומשתנה בין חברות הביטוח השונות.

חלק מן הפעילויות הנכנסות תחת ספורט אתגרי הן: גלישת רוח, רפטינג, בננה, צלילות, אופנועים, אופניים, ג'יפים, צניחה חופשית וכן הלאה.

עליכם להבין כי במידה ויגרם לכם נזק בעת בה אתם תבצעו את אחת מן הפעילויות השונות אשר מוגדרות בתור ספורט אתגרי בפוליסות הביטוח ולא תהיה לכם הרחבת ספורט אתגרי, ביטוח הנסיעות שלכם לא יכסה את הוצאות שלכם על טיפולים, חילוץ ושינוע שלכם ממקום למקום.

מכאן אתם יכולים להבין כי במידה ואתם מתכננים לבצע פעילויות אתגריות שונות במהלך הטיול שלכם בתאילנד רכישת הרחבת ספורט אתגרי היא בגדר חובה עבורכם.

הרחבת איתור והצלה

הרחבת איתור והצלה היא הרחבה הכלולה במסגרת ביטוח נסיעות בסיסי לתאילנד, אולם יש אפשרות להוריד את הרחבה זו. ברוב המוחלט של המקרים לא כדאי לוותר על הרחבת איתור והצלה מאחר ועלות ההרחבה היא מזערית ביחס לתועלת שהיא מעניקה בעת הצורך. כאשר מדובר על טיסה לתאילנד הרחבת איתור והצלה היא חשובה במיוחד.

במהלך העבר של תאילנד לא פעם ולא פעמיים קרו מקרים בהם אסונות טבע פגעו גם באנשים שהיו בערים מרכזיות ולא יצאו לטייל במקומות רחוקים. מכאן ניתן להבין כי אנו אף פעם לא יכולים לדעת מה עתיד לקרות במהלך השהות שלנו בתאילנד ובשל כך עלינו להיות מוכנים עד כמה שניתן.

יש לציין כי בחלק גדול מן המקרים העלויות של איתור והצלה הן גבוהות במיוחד ואנשים אשר מוותרים על הרחבה זו יצטרכו לשלם סכומי כסף גדולים במידה והם יזדקקו לאיתור והצלה.

תשבות לשאלות נפוצות

כמה עולה ביטוח נסיעות לתאילנד?

המחיר תלוי במגוון פרמטרים, כמו גיל, יעד, אורך השעות המתוכנן, מין, ואילו הרחות תרצו להוסיף לפוליסט הביטוח לחו"ל. בכדאי להקל עליכם במציאת בביטוח נסיעות לחו"ל תוכלו להתמש במחשבון להשוואת מחירים כבר היום.

דרך איזה חברה מומלץ לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל?

ישנן מספר חברות מוכרות המציעות ביטוח נסיעות לנסיעות לחו"ל. להלן 8 מהאפשרויות  הפופלריות ביותר:

  1. פספורטכארד
  2. ביטוח ישיר 
  3. ביטוח נסיעות לחו"ל AIG
  4. הראל 
  5. הפניקס
  6. כלל
  7. מגדל
  8. מנורה

כמה עולה ביטוח נסיעות לתאילנד?

על השאלה זאת בלתי אפשרי לענות שכן כל ביטוח הוא אינדיבידואלי ומותאם אישית לכל מטייל ומטיילת בהתאם לגיל, מצב הבריאות, משך הטיול, סוגי ההרחבות, סיכונים, סוג הטיול ועוד..

האם חייבים לעשות ביטוח נסיעות לתאילנד?

אין חובה לעשות ביטח נסיעות וזה לא משהו שבגללו לא יכניסו אותכם למדינה אך! ופה הנקודה החובה, ללא ביטוח נסיעות במקרה של תאונה, מחלה, איבוד מזוודה, איחור טיסה וכו.. אתם תהיו בבעיה מאוד גדולה. כמובן שאיבוד מזוודה זאת הוצאה הרבה יותר נמוכה מאם חלילה אתם חייבים פינוי לבית חולים או במקרה קיצון ואתם צריכים הטסה רפואית לארץ.העלויות פה יהיו מאוד מאוד גבוהות ולכן חשוב מאוד לעשות ביטוח רפואי לחו״ל לפני הטיסה.

האם חברת הביטוח משלמת במקומי לבית חולים?

ישנן חברות כמו פספורט כארד אשר מטעינים לכם את כרטיס האשראי שתקבלו מהם ואיתו אתם משלמים בבית חולים או בכל מקום שתפעילו את הביטוח. חברות אחרות נותנות לכם החזר עם הצגת הקבלות ששילמתם בבית חולים או על כל מקרה חירום.

סוכן ביטוח נסיעות לחו"ל: עדן מימון

עדן בעל רישיון פנסיוני מומחה בביטוחי נסיעות לחו״ל ובתחומי הגמל ההשתלמות ובתחום ביטוחי המנהלים. בעל התמחות ספציפית בתחום בתחום הביטוחי הנסיעות זה מספר שנים ומכיר את הפוליסות על כל סעיפיהן.

לייעוץ או רכישת ביטוח נסיעות לחו"ל התקשרו או כתבו לי הודעת טקסט לוואטסאפ

נשמח לענות על כל שאלה במייל
ביטוח נסיעות ללטביה
ביטוח נסיעות למולדובה
ביטוח נסיעות לצרפת
ביטוח נסיעות לדנמרק
ביטוח נסיעות לקפריסין
ביטוח נסיעות לבוסניה הרצגובינה
ביטוח נסיעות לתאילנד: איזה סוג ביטוח המתאים לכם ביותר

תפריט נגישות