טיסות מתל אביב לבנגקוק: איך לתכנן את חופשות החלומות שלכם בתאילנד

האם כדאי לטוס לבנגקוק (Bangkok) תאילנד

כבר שנים רבות שתאילנד נחשבת ליעד פופולרי במיוחד בקרב הישראלים. השקט, היופי, התרבות המעניינת והאטרקציות המגוונות מושכות אליהן עשרות אלפי ישראלים אשר פוקדים את תאילנד מדי שנה ושנה. במידה ואתם מתכננים טיול לתאילנד בזמן הקרוב המאמר הבא הוא בדיוק בשבילכם. בהמשך המאמר תוכלו למצוא מידע חיוני ורלוונטי שיעזור לכם בצורה משמעותית לתכנן את חופשת החלומות שלכם בתאילנד.

מהי העונה האידיאלית לחופשה בתאילנד?

 נהוג לחלק את העונות בתאילנד לשלוש קבוצות עיקריות: העונה הקרה אשר מתרחשת בין החודשים נובמבר לפברואר, העונה החמה אשר מתרחשת בין החודשים מרץ למאי והעונה גשומה אשר מתרחשת בין החודשים יוני לאוקטובר. ישנם אנשים רבים אשר נוהגים לחלק את העונות בתאילנד לשתי קבוצות עיקריות: עונה גשומה ועונה יבשה. לא משנה כיצד תחליטו לחלק את העונות בתאילנד, הנקודה אליה חשוב להתייחס היא מזג האוויר המאפיין כל תקופה, בהתאם למזג האוויר אתם תוכלו לתכנן את החופשה שלכם על הצד הטוב ביותר.

יש לציין כי אף על פי שבתאילנד יורדים גשמים בימים רבים במהלך השנה, עדיין תיירים רבים פוקדים את המדינה לאורך כל השנה, מטיילים בה וצוברים חוויות בלתי נשכחות.

הזמנת כרטיס טיסה לתאילנד דרך סקייסקנר

לאורך כמה זמן נהוג לטוס לתאילנד?

תיירים רבים מכל רחבי העולם מגיעים לתאילנד מדי שנה וכל קבוצה מחליטה על אורך טיול אחר. ברוב המוחלט של המקרים חופשות בתאילנד אורכות בין שבועיים לחודש ימים. אורכה של החופשה תלוי בסגנון הטיול ובמידת הזמינות של המשתתפים בטיול.

במידה ואתם מתכננים לטייל בתאילנד במשך שבועיים, אתם תוכלו לנצל את הזמן שלכם על מנת לבקר ביעדים המתויירים ביותר, אולם יהיה עליכם לשהות פרק זמן קצר בכל יעד אם תרצו להספיק לכל היעדים. מנגד ישנם אנשים שאינם מעוניינים לטייל בדרום תאילנד ובמקום זאת בוחרים לשהות אך ורק באיים השונים. לא ניתן להחליט על אורך טיול אידיאלי בתאילנד מאחר והדבר תלוי במאפיינים השונים של הטיול אותו רוצים לקיים ובאילוצים של המשתתפים בטיול.

בנקודה זו נציין כי חופשה בתאילנד האורכת חודש ימים תאפשר לכם להספיק לבקר ביעדים רבים ולקחת חלק באטרקציות הפופולריות ביותר בתאילנד.

דברים שחשוב לבצע לפני הטיסה

ביטוח נסיעות לבנגקוק עושים עם החברה המובילה בתחום

טרם אתם עולים על המטוס לתאילנד, ישנם מספר דברים חשובים שעליכם לבצע מראש. בראש ובראשונה אנו ממליצים לכם להמיר את הכסף עמו תכננתם לטוס לטיול למטבע המקומי של תאילנד. כמו כן מומלץ לחשוב על היעדים והמקומות השונים בהם אתם חייבים להיות בחופשה שלכם, לנסות לבנות מסלול מסוים לחופשה שלכם ולהגדיר את התקציב המקסימלי שלכם לאורך החופשה. בנוסף על כך, אף על פי שחלק מן המטיילים בוחרים לא להתחסן לפני הטיסה שלהם לתאילנד, חשוב לדעת כי קיימת המלצה להתחסן לפני הטיסה.

לאלו מכם שנוהגים לשכוח פריטים מסוימים בכל טיול מחדש, אתם יכולים להסיר דאגה מליבכם, בתאילנד ניתן למצוא כמעט כל דבר במחירים זולים במיוחד, אז אם יצא לכם לשכוח פריט כזה או אחר אין לכם סיבה להתבאס וככל הנראה שתמצאו מקום בו תוכלו לרכוש אותו במהלך הטיול שלכם. במידה ויש לכם תרופות קבועות שאתם נוהגים לקחת ומוצרי טיפוח בהם אתם משתמשים באופן קבוע, אנו ממליצים לכם להביא אותם איתכם.

מסלולי טיול בתאילנד

טיסה לבנגקוק

 הטיסות לתאילנד נוחתות בבנגקוק, לאחר שתנחתו בעיר הבירה אתם תוכלו להתחיל לטייל בתאילנד ולהיצמד למסלול שתכננתם לעצמכם מבעוד מועד. בנקודה זו נציין כי מסלול הטיול הפופולרי ביותר בתאילנד מתחיל בצפון תאילנד, ממשיך לדרום תאילנד ומסתיים בעיר הבירה בנגקוק. בעת בה אתם מתכננים את המסלול שלכם לטיול אנו ממליצים לכם להתייחס לאורך תקופת הזמן בה אתם עומדים לשהות בתאילנד ובהתאם לכך לחלק את היעדים בהם תבקרו. לצורך הדוגמא, אנשים רבים נוהגים לוותר על טיול בצפון תאילנד במקרים בהם הטיול נמשך רק שבועיים, יכול להיות כי אתם תעדיפו לוותר על יעד ספציפי אחר ולכן חשוב לתכנן את המסלול שלכם מראש.

מקומות לינה בתאילנד

 אפשרויות הלינה בתאילנד הן שונות ומגוונות, באופן הזה לכל מטייל יש את האופציה לבחור את האפשרות המתאימה לו ביותר.

ראשית, בתאילנד תוכלו למצוא מגוון מלונות בכל יעד, חלק מן המלונות יקרים יותר וחלק פחות, תוכלו למצוא מלונות מפנקים ואיכותיים במיוחד במחירים לא יקרים כלל. אין ספק כי לינה בבתי מלון נחשבת לבחירה הטובה ביותר ומומלץ להזמין מקומות מראש.

אפשרות נוספת ללינה בתאילנד הינה לינה באכסניות. ביעדים המרכזיים בתאילנד וגם ביתר היעדים תוכלו למצוא אכסניות השייכות לארגון אכסניות הנוער הבינלאומי אשר מקפיד על רמת איכות אחידה בכל האכסניות שלוקחות חלק בארגון.

תוכן עניינים

תפריט נגישות