כלל ביטוח נסיעות לחו"ל

5_company

חברת כלל מספקת שירותי ביטוח נסיעות לחו"ל במסגרת תכנית "מדיכלל עולמי"  המעניקה ללקוחות חברת כלל כיסוי מקיף ורחב בזמן שהם שוהים במדינות זרות. תוכנית מדיכלל עולמי של חברת כלל מכסה הוצאות לא צפויות, בין אם מדובר בהוצאות לצרכים רפואיים, הוצאות הנוגעות לשינוי מועד הטיסה של המבוטח, הוצאות הנוגעות להטסה של מלווה למקום האשפוז של המבוטח בחו"ל ועוד.

אילו נושאים מכוסים בתוכנית הביטוח של כלל?

  • כיסוי של הוצאות רפואיות הנוגעות לאשפוז במדינה זרה לרבות הטסה למדינת ישראל במידה וקיים צורך, הטסה באמצעות אמבולנס אווירי, פינוי ימי או אווירי מזירת האירוע לבית החולים המתאים למצבו של המטופל, כיסוי של הוצאות רפואיות הנוגעות להריון עד שבוע 12 אשר התגלה בפעם הראשונה במהלך השהות בחו"ל.
  • טיפולי חירום בבעיות שיניים עד לסכום של 600 דולר.
  • כיסוי של מקרים בהם המבוטח חייב לשהות תקופה נוספת בחו"ל בעקבות סיבות שונות, לרבות בידודים בעקבות חשש להידבקות בנגיף הקורונה, עד לסכום של 100 דולר ליום.
  • שינוי תאריך טיסתו של המבוטח עד לסכום של 1,500 דולר.
  • שינוי תאריך טיסתו של מלווה אשר שוהה יחד עם המבוטח בחו"ל עד לסכום של 1,500 דולר.
  • הטסה של מלווה למקום האשפוז של המבוטח בחו"ל – הוצאות הנוגעות לטיסה בלבד – עד לסכום של 2,000 דולר.
  • הטסה של מלווה למקום האשפוז של המבוטח בחו"ל – הוצאות הנוגעות ללינה ונסיעות – עד לסכום של 100 דולר לכל יום.

במסגרת ביטוח נסיעות לחו"ל של חברת כלל יש לכם אפשרות לבחור בהרחבות ייעודיות וכיסויים נוספים על מנת להתאים את מסלול הביטוח לאופי הנסיעה ולמצב הבריאותי שלכם. חלק מן הכיסויים המורחבים אותם מספקת חברת כלל הם: כיסוי בנוגע למכשירים אלקטרוניים, כיסוי בנוגע להריון עד שבוע 30, כיסוי ספורט אתגרי ועוד.

סוכן ביטוח נסיעות לחו"ל: עדן מימון

עדן בעל רישיון פנסיוני מומחה בביטוחי נסיעות לחו״ל ובתחומי הגמל ההשתלמות ובתחום ביטוחי המנהלים. בעל התמחות ספציפית בתחום בתחום הביטוחי הנסיעות זה מספר שנים ומכיר את הפוליסות על כל סעיפיהן.

לייעוץ או רכישת ביטוח נסיעות לחו"ל התקשרו או כתבו לי הודעת טקסט לוואטסאפ

נשמח לענות על כל שאלה במייל
ביטוח נסיעות ללטביה
ביטוח נסיעות למולדובה
ביטוח נסיעות לצרפת
ביטוח נסיעות לדנמרק
ביטוח נסיעות לקפריסין
ביטוח נסיעות לבוסניה הרצגובינה
כלל ביטוח נסיעות לחו"ל

תפריט נגישות