הדרך הקלה והמהירה לקבל כרטיס פספורט קארד

how to get passport card

במידה ורכשתם ביטוח נסיעות דרך החברה המובילה "פספורט קארד" הרי שעליכם לקחת את כרטיס האשראי הנטען והייחודי שהחברה מציעה לכם על מנת שתוכלו ליהנות מהיתרון האדיר הזה. איפה תוכלו לקחת את אותו כרטיס נטען? צוות המומחים שלנו החליט להעביר לכם במהלך העמוד הבא מדריך מלא שיסביר לכם באופן מלא על כל האפשרויות השונות אשר עומדות לרשותכם.

לפני הכל, חשוב לציין

חשוב מאוד לדעת כי במידה ואתם לא משתמשים בכרטיס ה-"פספורט קארד" הייחודי, הדבר אומר כי לא תוכלו ליהנות מאחד היתרונות הגדולים ביותר שאותה חברה מעניקה לקהל מבוטחיה. למעשה, כרטיס זה מקנה לכם את האפשרות של קבלת טיפול מיידי ותשלום הוצאות רפואיות באופן ישיר דרך הכרטיס שלכם שנטען מראש עבורכם, כאשר הדבר אינו גורר איתו השתתפות עצמית, זאת בניגוד לתשלומים שאינם בוצעו איתו.

קבלת כרטיס "פספורט קארד" – כל הדרכים

חברת "פספורט קארד" מציעה לקהל מבוטחיה גישה פורצת דרך באשר לתהליכי הטיפול בתביעות, על ידי פטנט בינלאומי שנועד להקל על כל אותם תהליכים ולהפוך אותם נגישים בהתאם לשנת 2023. למעשה, לפני כל נסיעה לחו"ל המבוטח רוכש פוליסה, כאשר במהלך נסיעתו הראשונה הוא יקבל כרטיס אשראי נטען שיהיה בתוקף ל-5 שנים. מכאן נשאלת השאלה – איפה ניתן לקבל את הכרטיס הייחודי של חברת "פספורט קארד"?

שדה התעופה

מבוטחים יוכלו לאסוף את הכרטיס שלהם בעמדת "פספורט קארד" הייעודית שנמצאת בטרמינלים 1 ו-3. עמדות החלוקה של טרמינלים אלו פעילות 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע, כך שהן תמיד זמינות עבור הקהל הרחב. העמדה בטרמינל 1 ממוקמת בין שער 37 ל-78, מול עמדת המודיעין, זאת בעוד כי העמדה שבטרמינל 3 ממוקמת בשרוול D ליד טרקלין העסקים של חברת "אל על". כמו כן, חשוב מאוד לציין כי לנוחות המבוטחים, קיימת עמדה ייעודית להנפקת כרטיסים שבה ניתן להשתמש על מנת לבצע את הפעילות ללא כל עזרה מהנציגים וללא המתנה.

נקודת איסוף פספורטכארד ברשת "סטימצקי"

ניתן לאסוף את הכרטיס של חברת "פספורט קארד" גם מרשת סטימצקי, החל ממרץ שנת 2022. אולם, חשוב מאוד לציין כי האיסוף אמור להתבצע על ידי מבוטח שגילו מעל 18 שנים וכמובן בהצגה מלאה של תעודת זהות. נוסף על כך, החלוקה תתבצע אך ורק עבור לקוחות חדשים או לחילופין, עבור לקוחות שכרטיס ה-"פספורט קארד" הוא כבר פג תוקף. במידה ומדובר על מקרים בהם מבוטחים איבדו את הכרטיס הישן שלהם, הטיפול יהיה מול מוקד שירות הלקוחות של החברה. להלן רשימת הסניפים הנבחרים של סטימצקי בהם תוכלו לאסוף את כרטיס ה-"פספורט קארד" שלכם:

עיר רחוב מספר טלפון
קרית שמונה  רח’ טשרניחובסקי 4  077-2699971
נתניה  רח’ גיבורי ישראל 5 ( מתחם ביג פולג)  077-6147114
עכו רח’ החרושת 2  077-6147121
יקנעם  רח’ התמר 2 (קניון G6)  077-6147209
גלילות צומת גלילות (סינמה סיטי)  077-6147195
פתח תקווה  רח’ יעל רום 8 (אם המושבות)  077-6147151
תל אביב  רח’ אבן גבירול 71 (גן העיר)  077-6147136
רמת גן  רח’ אבא הלל 301 (קניון איילון)  077-2699929
רמת גן  רח’ חיים לנדאו 7 (מרום סנטר)  077-6147166
אשדוד  רח’ שד’ מנחם בגין 1 (קניון הסיטי)  077-2699891
אילת  רח’ הפלמ”ח 1 (קניון מול הים)  077-2699963
ירושלים  רח’ שדרות יצחק רבין 10, סינמה סיטי,  077-2699982
ראשון לציון  רח’ ילדי טהרן 3 (סינמה G )  077-2699981

*חשוב מאוד להדגיש כי מדובר על אפשרות אידיאלית עבור אלו שאינם יעברו בשדה התעופה במהלך חופשתם לחו"ל, כמו למשל אלו הזקוקים לביטוח עבור חופשה בירדן או בסיני או לסירוגין, אלו שיוצאים לחופשה בחו"ל במסגרת הפלגה.

דרך סוכן הביטוח

ניתן לקבל וכן גם לרשום את הכרטיס על שמכם באמצעות סוכן הביטוח שלכם. למעשה, למגוון סוכנויות ביטוח גדולות אשר משווקות בין היתר את הכרטיס של חברת "פספורט קארד" ניתנת ערכת כרטיסים, אותם ניתן לחלק לכל הלקוחות. כל מה שתצטרכו לעשות זה ״להפעיל" אותם, כאשר קיים מוקד שזמין עבורכם תמיד לצורך זה.

מחפשים סוכן ביטוח אישי שילווה אתכם בכל הנושא של ביטוח נסיעות לחו"ל? פספורט קארד מציעה לכם את השירות הטוב ביותר עם סוכן אישי מקצועי ומסור.

עם סוכן ביטוח אישי בפספורט קארד, תוכלו:

  1. לקבל ייעוץ אישי והתאמה של הפוליסה המתאימה ביותר לצרכים שלכם.
  2. ליהנות משירות VIP, כולל מענה טלפוני 24/7 ומענה מיידי לכל פנייה.
  3. להיות מעודכנים בחדשות ופתרונות ביטוח נסיעות לחו"ל.

חייגו עכשיו לסוכן ביטוח נסיעות לחו"ל שלכם, עדן מימון, בטלפון 052-530-1515 או שלחו הודעת וואטסאפ. ניתן גם למלא את הטופס באתר passportcard.co.il.

האם ניתן להשתמש בכרטיס גם עבור נסיעות עתידיות?

במידה וכבר ביצעתם בעבר רכישה של פוליסה עבור ביטוח נסיעות לחו"ל וקיים ברשותכם כרטיס של חברת "פספורט קארד", אותו הכרטיס ישמש אתכם גם עבור הנסיעות הבאות שלכם, כך שאין צורך בלקיחה של כרטיס חדש טרום הנסיעה אלא כל מה שתצטרכו לעשות הוא להשתמש באותו כרטיס שכבר הונפק עבורכם.

למעשה, כרטיס "פספורט קארד" הוא כרטיס אשראי נטען לכל דבר ועניין, כרטיס אשר מכובד בכל המדינות ברחבי העולם ובכל בית עסק אשר מכבד כרטיסי אשראי כדוגמת ויזה או מאסטרקארד. במקרים של בעיה רפואית או מצוקה מכל סוג אחר כדוגמת איבוד או איחור של כבודה עליכם ליצור קשר בהקדם האפשרי עם מוקד השירות של חברת "פספורט קארד" ולפעול בהתאם להנחיות שאותו המוקד ימסור לכם, כך שתוכלו לדעת בדיוק כיצד תוכלו להשתמש בכרטיס שלכם.

תוכן עניינים

תפריט נגישות