ביטוח נסיעות קרוז

cruise

נסיעה לחופשה בחו"ל לא תמיד מחייבת טיסה במטוס שכן, לפעמים ניתן ליהנות מחופשה חוויתית ובלתי נשכחת ע"י הזמנת שייט בקרוז שמגיע למספר מקומות בחו"ל, כך שיהיה אפשר ליהנות לא רק מהיעד הנפלא שאליו תגיעו, אלא גם מהיופי שיש לים להציע לאורך כל הדרך.

אולם, בדיוק כמו חופשה מכל סוג אחר, כיסוי ביטוחי הוא חלק בלתי נפרד כאשר מדובר על שייט וקרוזים מאורגנים באוניות פאר מפנקות שכן, לפני שאתם יוצאים אל עבר חופשה תרצו לוודא כי אתם מכוסים מבחינה ביטוחית לכל תרחיש כך שלא תצטרכו לדאוג.

אל תתפשרו על ביטוח נסיעות לשייט וקרוז. התקשרו עכשיו 052-530-1515 לקבל את ההצעת מחיר בטלפון!

אז מהו בדיוק ביטוח נסיעות עבור שייט וקרוז ואילו דברים הוא מכסה בפוליסת הביטוח, איך הוא עובד ומה צריך לדעת לפני שבוחרים? מדריך זה יסביר לכם כל מה שתצטרכו לדעת באשר לנושא זה וכל היוצא בכך. 

 

שייט או קרוז - מהם הסיכונים?

בעת בה אנו מדברים על שייט או הפלגה בקרוז, חשוב קודם לכן לציין שמדובר בחוויה מיוחדת במינה ומלאה בתענוגות, אם כי כמו בכל חופשה אחרת, גם כאן קיימים מספר סיכונים, כאשר בדרך כלל סיכונים אלו קשורים למצבו של הים שלא תמיד יהיה לצפות אותו מראש. למעשה, ניתן להגיד שספינת תענוגות היא מעין בית מלון נייד על פני הים שכן, תוכלו למצוא בה כל מה שתוכלו למצוא בבית מלון רגיל בנוסף עוד מספר אטרקציות ייחודיות שהנוסעים יוכלו ליהנות מהן במהלך השייט החוויתי שלהם. 

כמו כן, בכל הפלגה יש לקחת בחשבון כי קיים סיכון מסוים לטביעה בעקבות ים סוער או לחילופין, בעקבות התקלות באזורים עם סלעים ענקיים וקרחונים, זאת בעוד כי גם בעיות בתחזוקת הספינה יכולות להביא לסכנת טביעה. במהלך השנים האחרונות היו מספר מקרי טביעה של ספינות קרוזים, כאשר בחלק מהם נוסעים נפצעו ואפילו טבעו. הניצולים בעצם הזדקקו לטיפול רפואי ופינוי אווירי, אם כי העלות שלהם יכולה להיות גבוהה מאוד, בייחוד כאשר אתם נמצאים במדינה אחרת. בנוסף, קיים סיכון מסוים של אירוע טביעה יחיד, אירוע שבמרכזו אדם נפל מסיפון הספינה ללא כל כוונה ובהתאם לכך, יש להוציא משלחת שתחפש אחריו ותציל אותו בהקדם האפשרי. 

סיכונים נוספים

מעבר לסיכון המהותי ביותר שהוא סכנת טביעה, קיימים סיכונים נוספים באשר לאטרקציות, כמו למשל סכנת פציעה בעת לקיחת חלק בפעילויות אתגריות כמו רכיבה על אופנועי ים. סירות מירוץ או סירות עם מנוע. באטרקציות אלו קיימת סכנת טביעה בנוסף לסכנת פציעה משמעותית, כך שעל כל הנוסעים לדאוג מראש לביטוח נסיעות לשייט בקרוז בדיוק כפי שנהוג לדאוג לביטוח נסיעות לחו"ל כאשר מדובר בטיסה רגילה. אולם, ביטוח נסיעות עבור הפלגה מחייב התאמה מוקפדת של הרחבות שמטרתן העיקרית היא לעזור לכם בזמן השייט. 

קרוז או שייט ממש באופק? הזמינו ביטוח נסיעות לקרוז אונליין עם פספורט קארד עוד היום! ביטוח אשר מעניק כיסוי מקיף, שישאיר לכם רק חוויות טובות ורגש של ביטחון!

שייט בספינה או בקרוז - הרחבות ביטוח מומלצות

בדיוק כמו כל ביטוח נסיעות, גם כאשר מדובר על ביטוח נסיעות לשייט באוניית קרוז חשוב מאוד לדאוג להרחבות אשר תואמות לאופי השייט שתערכו על מנת שתוכלו להיות בטוחים כי אתם ערוכים לכל תרחיש. על כן, החלטנו לצרף לכם בכתבה זו מספר דוגמאות להרחבות בתוספת תשלום שתמיד כדאי לשקול להוסיף לביטוח שלכם:

ביטוח כבודה

בעת הגעה לשייט חוויתי ובלתי נשכח, אנו לוקחים איתנו את המזוודה שלנו שכוללת ציוד רב שמטרתו היא לשרת אותנו במשך ההפלגה. אולם, במצבים בהם הספינה עלולה לטבוע מכיוון שעלתה על שרטון, על כל הנוסעים יהיה לנטוש את הספינה, כמובן ללא הציוד שנמצא בה מאחר ואין זמן להציל אותו במצבי חירום שכאלו. במקרים בהם הבאתם איתכם ציוד יקר ערך כמו ביגוד או תכשיטים עם ערך סנטימנטלי או עלות כספית גבוהה, להיפרד מהציוד שלכם ולרכוש חדש בעת ההגעה ארצה יכולה להיות בשורה מעט מבאסת. אולם, בהינתן ביטוח כבודה, תוכלו לקבל פיצוי מסוים מכספי הביטוח שיסייע לכם לרכוש ציוד חדש שיחליף את הישן.

ביטוח איתור וחילוץ

במקרים בהם ספינה טובעת, אנשים רבים נקלעים לפאניקה ועקב כך, אינם ממתינים לסירות ההצלחה ומתחילים לשחות אל החוף במידה והם סבורים כי הוא קרוב. אולם, ראוי לציין כי שחייה זו אינה פשוטה כלל ובמקרים מסוימים היא זו שיכולה להביא לסכנת טביעה גדולה יותר. במהלך אירועים כאלו, צוותי חיפוש יתחילו לחפש אחר נעדרים שכן, ביטוח איתור וחילוץ בא לידי ערך במצבים אלו, גם עבור אדם יחיד שנפל מהסיפון וכעת יש למצוא אותו.

אינכם בטוחים איך להמשיך מכאן? אל דאגה! קבלו מענה אישי ומקצועי מעדן מימון, מומחה בביטוח נסיעות לחו"ל. פשוט צרו איתנו קשר בטלפון 052-530-1515 או שלחו הודעת ל-WhatsApp.

סוכן ביטוח נסיעות לחו"ל: עדן מימון

עדן בעל רישיון פנסיוני מומחה בביטוחי נסיעות לחו״ל ובתחומי הגמל ההשתלמות ובתחום ביטוחי המנהלים. בעל התמחות ספציפית בתחום בתחום הביטוחי הנסיעות זה מספר שנים ומכיר את הפוליסות על כל סעיפיהן.

לייעוץ או רכישת ביטוח נסיעות לחו"ל התקשרו או כתבו לי הודעת טקסט לוואטסאפ

נשמח לענות על כל שאלה במייל
ביטוח נסיעות ללטביה
ביטוח נסיעות למולדובה
ביטוח נסיעות לצרפת
ביטוח נסיעות לדנמרק
ביטוח נסיעות לקפריסין
ביטוח נסיעות לבוסניה הרצגובינה

תפריט נגישות