ביטוח נסיעות לטורקיה

ביטוח נסיעות לטורקיה

חושבים לנסוע לטורקיה? בדקו את ביטוח הנסיעות של איירלייס.קום! אנו מציעים מידע מקיף על ביטוח נסיעות ליעדים נבחרים בעולם, כולל טורקיה. תוכלו למצוא מידע על סוגי הביטוח השונים, על הכיסויים הניתנים, ועל מחירי הביטוח. בנוסף, תוכלו להשוות מחירים בין חברות ביטוח שונות כדי למצוא את הביטוח הטוב ביותר עבורכם.

למה ומה זה ביטוח נסיעות לחו"ל

כאשר אנו מדברים על ביטוח נסיעות לחו"ל וליעד בפרט כמו טורקיה, אנחנו למעשה מדברים על ביטוח בריאות שמטרתו לכסות אירועי חירום בריאותיים לא שגרתיים אשר עלולים להתרחש במהלך השהות במדינה. ביטוח נסיעות לטורקיה הוא בעל חשיבות גבוהה מאוד מאחר והביטוח הרגיל שכל התושבים הישראליים מבטוחים בו לא תקף במדינות אחרות, בשל כך אם תקלעו למצב רפואי כזה או אחר בטורקיה, ככל הנראה שיהיה עליכם לשלם סכומי כסף גדולים.

התאמת הביטוח להרכב האנשים בטיול

אחת ההתאמות החשובות ביותר אותן יש לבצע בעת בחירת ביטוח נסיעות לטורקיה היא התאמת הביטוח למצבם הרפואי של האנשים אשר לוקחים חלק בטיול. בחלק גדול מן המקרים תושבים ישראלים בוחרים לצאת לטיול משפחתי לטורקיה ובעקבות כך טווח הגילאים של הטסים הוא רחב מאוד, בלא מעט מקרים חלק מהאנשים אשר לוקחים חלק בטיול סובלים מבעיות רפואיות שונות או שמא ממצבים שונים אשר מצריכים התייחסות מיוחדת. על מנת לפתור את בעיה זו עליכם להכיר את הרחבות הביטוח המתאימות למצבים מן הסוג הזה.

הרחבה עבור מחלה קיימת

הרחבה עבור החמרה של מחלה קיימת נוגעת לבני אדם אשר אושפזו בשלושת החודשים שקדמו לטיסה, בני אדם אשר נוטלים תרופות באופן קבוע או שמא בני אדם שמצבם הבריאותי הכרוני החמיר בשלושת החודשים שלפני הטיסה.

חברות הביטוח השונות דורשות מכל אדם למלא הצהרת בריאות, בהתאם לתשובות שמספק האדם חברת הביטוח יכולה לדרוש אישורים רפואיים על מצבו הבריאותי ולדרוש שיוסיף כיסוי בנוגע להחמרה של מצבו הנוכחי.

התאימו את הביטוח לסגנון הטיול

 לא כל הישראלים טסים לטורקיה לאותן מטרות, לכן ישנם סגנונות רבים ומגוונים של טיולים לטורקיה, יהיה עליכם להתאים את ביטוח הנסיעות שלכם בהתאם לסגנון הטיול שתבחרו. קיים שוני בין ביטוח נסיעות לטורקיה לטיול המיועד לבטן גב לבין טיול המיועד לספורט אתגרי ומסלולים מאתגרים.

הרחבת ספורט אתגרי

 אחת ההרחבות הפופולריות ביותר אשר מתאימה לסגנונות טיול רבים ואותה מומלץ להכיר הינה הרחבת ספורט אתגרי. הרחבת ספורט אתגרי מכסה את כלל המצבים הרפואיים אשר נגרמו בעקבות השתתפות בכל אחד מסוגי הספורט אשר לוקחים חלק בפוליסת הביטוח.

יש לציין כי סוגי הספורט המוגדרים בתור ספורט אתגרי משתנים בין חברות ביטוח נסיעות לחו"ל השונות ולכן יש לבדוק את סוגי הפעילויות והספורט הכלולים בהרחבת הספורט האתגרי טרם אתם רוכשים אותה כדי לדעת האם אתם אכן זקוקים לה.

הרחבת אובדן כבודה או גניבת כבודה

 הודות למחירים הזולים ובמבחר הקניות העצום הקיים במדינת טורקיה ישראלים רבים מגיעים למדינה על מנת לרכוש הפתעות ומתנות רבות לקרובים אליהם. במידה וגם אתם מעוניינים לערוך מסע קניות בטורקיה אנו ממליצים לכם לשקול לרכוש הרחבת ביטוח הנוגעת לאובדן כבודה או שמא גניבה של כבודה.

יש לציין כי ישנם לא מעט פריטים אשר אינם מכוסים תחת הרחבת אובדן או גניבת כבודה, כמו כן במרבית המקרים הגבלת הכיסוי בהרחבה זו נעה בין 2,000 דולר ל-2,500 דולר. במידה ואתם מעוניינים לבטח את המחשב הנייד שלכם, המכשיר הסלולרי שלכם או המצלמה שלכם יהיה עליכם לרכוש הרחבה לכך.

כמה עולה לעשות ביטוח נסיעות לטורקיה?

על השאלה זאת בלתי אפשרי לענות שכן כל ביטוח הוא אינדיבידואלי ומותאם אישית לכל מטייל ומטיילת בהתאם לגיל, מצב הבריאות, משך הטיול, סוגי ההרחבות, סיכונים, סוג הטיול ועוד. כדי לקבל את המחיר המדויק, מומלץ לחשב דרך המחשבון אשר משווה בין חברות ביטוח נסיעות המובילות בישראל לחו"ל המתאים לקריטריונים שלכם.

למה כדאי לזמין ביטוח פספורט קארד לטורקיה?

ביטוח נסיעות של פספורט קארד לטורקיה או ליעדים אחרים בעולם יכסה אותכם מגוון רחב של מצבים לא צפויים, כולל:

  1. טיפול רפואי: הביטוח מכסה את עלויות הטיפול הרפואי בטורקיה, כולל אשפוז, ניתוחים, תרופות ושירותי אמבולנס.
  2. ביטול נסיעה: הביטוח מכסה את עלויות הביטול של הנסיעה, כולל כרטיסי טיסה, מלונות ופעילויות.
  3. גניבה או אובדן כבודה: הביטוח מכסה את עלויות גניבה או אובדן של כבודה, כולל בגדים, ציוד אלקטרוני וחפצים אישיים.
  4. עיכובים בטיסה: הביטוח מכסה את עלויות הלינה, האוכל והתחבורה במקרה של עיכוב בטיסה.
  5. אחר: הביטוח מכסה גם עלויות אחרות, כגון איתור והצלה, ביטול אירוע, פגיעה ברכוש ועוד.

ביטוח פספורט קארד לטורקיה הוא דרך מצוינת להבטיח שתהיו מוגנים בעת נסיעה למדינה זו. הביטוח הוא יחסית זול וניתן לרכוש אותו בקלות באינטרנט או דרך סוכן סמפר טלפון 052-530-1515.

להלן מספר יתרונות של ביטוח פספורט קארד לטורקיה:

  1. שקט נפשי: ביטוח פספורט קארד לטורקיה נותן לכם שקט נפשי בעת הנסיעה. אתם יודעים שאם חלילה יקרה לכם משהו, אתם תהיו מוגנים מכל הבחינות.
  2. חיסכון כספי: ביטוח פספורט קארד לטורקיה יכול לחסוך לכם הרבה כסף במקרה של אירוע בלתי צפוי. לדוגמה, אם תקבלו טיפול רפואי בטורקיה, הביטוח יכסה את עלויות הטיפול.
  3. נוחות: ביטוח פספורט קארד לטורקיה ניתן לרכוש בקלות באינטרנט או דרך סוכן ביטוח. אתם יכולים לרכוש את הביטוח בכל עת, גם אם אתם כבר בטורקיה.

סוכן ביטוח נסיעות לחו"ל: עדן מימון

עדן בעל רישיון פנסיוני מומחה בביטוחי נסיעות לחו״ל ובתחומי הגמל ההשתלמות ובתחום ביטוחי המנהלים. בעל התמחות ספציפית בתחום בתחום הביטוחי הנסיעות זה מספר שנים ומכיר את הפוליסות על כל סעיפיהן.

לייעוץ או רכישת ביטוח נסיעות לחו"ל התקשרו או כתבו לי הודעת טקסט לוואטסאפ

נשמח לענות על כל שאלה במייל
ביטוח נסיעות ללטביה
ביטוח נסיעות למולדובה
ביטוח נסיעות לצרפת
ביטוח נסיעות לדנמרק
ביטוח נסיעות לקפריסין
ביטוח נסיעות לבוסניה הרצגובינה
ביטוח נסיעות לטורקיה

תפריט נגישות