מגדל ביטוח נסיעות לחו"ל

1_company

כל אדם שטס למדינה זרה רוצה להיות בטוח כי החופשה שלו תהיה חסרת דאגות, בטוחה ונעימה. זמן קצר לפני שאנו מתחילים בחופשה אנו מחפשים מידע על היעד בו אנו עתידים לבקר, מחפשים אחר אטרקציות ומקומות בילוי מעניינים וכן הלאה. על מנת להבטיח כי כל המאמצים שלכם לא יהיו לשווא וכי החופשה שלכם תהיה בטוחה ומהנה, עליכם לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל שמטרתו להגן עליכם במקרים של אירועים רפואיים שונים ותאונות, כמו כן ביטוח נסיעות לחו"ל מספק פיצוי על נזק או שמא אובדן שנגרם לציוד במהלך החופשה.

אפילו אתם אתם מתכננים לטוס למדינה זרה רק למספר ימים בודדים, עליכם להבין כי ללא ביטוח נסיעות לחו"ל אתם יכולים למצוא את עצמכם מוציאים כמויות גדולות של כסף על מצב רפואי בו עליכם לטפל, על אובדן, נזק או שמא גניבה של רכוש אשר שייך לכם. על ידי רכישת ביטוח נסיעות לחו"ל בעלות של עשרות שקלים ליום אתם יכולים להבטיח לעצמכם חופשה שלווה וחסרת דאגות מיותרות.

אילו נושאים מכוסים בתוכנית הביטוח של מגדל?

כיסויים רפואיים

במידה ובמהלך השהות שלכם במדינה זרה אתם תחלו או תקלעו למצב חירום אשר מצריך טיפול רפואי, הכיסוי הרפואי של ביטוח הנסיעות לחו"ל יממן לכם את העלויות של הטיפול הרפואי לאורך כל השהות שלכם בחו"ל. ביטוח נסיעות לחו"ל של חברת מגדל כולל בתוכו כיסוי על הוצאות רפואיות עד לגובה של חמישה מיליון דולר. תנאי הקבלה בהם יש לעמוד על מנת להתקבל לפוליסת הביטוח מתאימים לכלל הגילאים ולמצבים רפואיים שונים.

פוליסת הביטוח כוללת בתוכה כיסוי להוצאות רפואיות בנוגע למקרים של הידבקות בקורונה. בנוסף על כך פוליסת הביטוח מכסה מקרים של הטסה רפואית עד לגבול האחריות המירבי ואף מעניקה כיסוי לתרופות עד לגובה של 10,000 דולר וטיפול חירום בשיניים עד לגובה של 1,500 דולר.

כיסוי מקיף ומלא גם בזמן קורונה

פוליסת ביטוח הנסיעות לחו"ל של חברת מגדל מותאמת לכל תקופה בה אנו נמצאים ומספקת למבוטחים חופשה שקטה גם במהלך תקופת הקורונה. תנאי הפוליסה קובעים כי המבוטחים זכאים לקבלת החזר כספי בנוגע לכרטיסי טיסה שבוטלו בשל אירועים רפואיים הנוגעים למגיפת הקורונה. בנוסף על כך ביטוח נסיעות לחו"ל של חברת מגדל מכסה גם מצבים בהם מבוטחים נאלצים להיכנס לבידוד טרם הם יוצאים לחופשה שלהם.

כיסוי מטען

לא חסרים מקרים בהם ישראלים שמטיילים בחו"ל מאבדים את המטען והרכוש שלהם. הרכוש של התיירים הישראלים מושך את הכייסים המקומיים באזור וגורם להם לבצע גניבות ו/או להרוס את הרכוש. במידה והרכוש של יאבד, יגנב או שמא יחווה נזק מסוים בעת בה אתם שוהים בחו"ל – ביטוח נסיעות לחו"ל של מגדל יספק לכם כיסוי עד לגובה של 2,500 דולר. בנוסף על כך יש אפשרות לבטח גם מכשירים סלולריים ומחשבים ניידים במסגרת הרחבות הביטוח.

מוקד שירות לקוחת מגדל ביטוח נסיעות לחו"ל בטלפון ואונליין

מוקד הסיוע של חברת מגדל זמין לאורך כל שעות היום במשך שבעה ימים בשבוע. תוכלו למצוא מסלולי ביטוח נוחים ואטרקטיביים לכל הגילאים.

חברת הביטוח מגדל מפעילה אפליקציה ייעודית בשם מגדל PAY אשר מעניקה את האפשרות להגיש תביעות בנוגע להוצאות רפואיות לצורך קבלת החזר כספי מהיר, תשלום מיידי בנוגע לאיחור של כבודה, איתור מהיר ופשוט של רופאים במדינות זרות והתייעצות עם רופאים דרך האפליקציה. יש אפשרות לקבל הזחר הוצאות בעקבות ביטול או קיצור של הנסיעה.

סוכן ביטוח נסיעות לחו"ל: עדן מימון

עדן בעל רישיון פנסיוני מומחה בביטוחי נסיעות לחו״ל ובתחומי הגמל ההשתלמות ובתחום ביטוחי המנהלים. בעל התמחות ספציפית בתחום בתחום הביטוחי הנסיעות זה מספר שנים ומכיר את הפוליסות על כל סעיפיהן.

לייעוץ או רכישת ביטוח נסיעות לחו"ל התקשרו או כתבו לי הודעת טקסט לוואטסאפ

נשמח לענות על כל שאלה במייל
ביטוח נסיעות ללטביה
ביטוח נסיעות למולדובה
ביטוח נסיעות לצרפת
ביטוח נסיעות לדנמרק
ביטוח נסיעות לקפריסין
ביטוח נסיעות לבוסניה הרצגובינה
מגדל ביטוח נסיעות לחו"ל

תפריט נגישות