ביטוח בריאות לרילוקיישן

ביטוח רפואי לרילוקיישן (DavidShield)

ישראלים רבים מחליטים לעשות רילוקיישן למגוון רחב מאוד של יעדים בחו"ל, כאשר השיקולים לדבר יכולים לבוא מטעמי עבודה, לימודים, קבלת אזרחות זרה ועוד מספר סיבות נוספות. נכון לימים אלו, אלפי ישראלים מתגוררים בחו"ל ואילו רבים נוספים שוקלים את האפשרות של רילוקיישן בעתיד. אולם, רגע לפני שמחליטים לעזוב את המדינה לתקופה מסוימת, חשוב מאוד לוודא כי נושאים כדוגמת עדכון רשויות המס, התנהלות מול הרשות המקומית והבנקים מכוסים. אמנם, בשל כל הסידורים הכרוכים במעבר לחו"ל וכן גם בעקבות הלחץ הרב הטמון בעניין, אנשים רבים עלולים לשכוח את אחד ההיבטים החשובים ביותר באשר לרילוקיישן – הלא הוא ביטוח רפואי לחו"ל.

למעשה, חשוב מאוד להדגיש כי אזרחי המדינה נהנים משירותי בריאות מטעם קופות החולים בהתאם לזכויות שנקבעו בחוק ביטוח בריאות ממלכתי בשנת 1994. במקרים בהם אותם אזרחים יוצאים מגבולות ארץ ישראל, אותו ביטוח לא תקף, כך שאותם אזרחים יהיו חשופים להוצאות רבות שעלותן היא גבוהה במקרים בהם יצטרכו לקבל טיפול רפואי בחו"ל. בעוד כי אפשר לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל עבור נסיעה שמטרתה היא טיול, פגישה עסקית או ביקור משפחתי, חשוב מאוד להדגיש כי פוליסה זו לא תהיה מתאימה עבור ישראלים שמתכננים רילוקיישן או כבר בעיצומו של תהליך מעבר לחו"ל. על כן, הפתרון המומלץ יהיה רכישה של ביטוח רילוקיישן דיויד שילד. אז מה הוא ביטוח רילוקיישן שילד וכיצד הוא עובד? בכתבה זו תוכלו למצוא את כל התשובות.

מה זה בעצם ביטוח בריאות לרילוקיישן?

ביטוח רילוקיישן דיויד שילד הוא ביטוח ייחודי המיועד במיוחד עבור ישראלים שמתכננים רילוקיישן או לחילופין, עבור ישראלים שכבר מתגוררים בארץ אחרת וזקוקים לביטוח רפואי מקיף עבור תקופת שהותם בארץ הזרה. פוליסה זו מונפקת בעצם על ידי חברת "DavidShield", חברה אשר הוקמה עוד בשנת 1999 והתברגה בתור חברה מובילה ומהפכנית בתחום ביטוחי הבריאות הבינלאומיים תוך זמן קצר מאוד. בימינו, חברת "DavidShield" נחשבת לאחת החברות המובילות באותו התחום, כאשר היא פעילה במעל 150 מדינות שונות ברחבי תבל, זאת בעוד כי לחברה זו יש משרדים בארצות הברית, באירופה וכן גם בישראל. פוליסת הביטוח של "דיוידשילד" מעניקה ראש שקט עבור המבוטחים שלה שכן, הביטוח מקנה מגוון רחב מאוד של כיסויים, החל מבדיקות שגרתיות ועד לביקורים אצל הרופא.

כמו כן, חשוב מאוד להדגיש כי פוליסה זו מכסה בין היתר גם בדיקות מעקב התפתחותיות עבור ילדים ובני נואר וכן גם כיסוי עבור הוצאות אשפוזים בחו"ל. ראוי לציין כי רק בהינתן כיסוי רפואי שכזה בחו"ל תוכלו להיות בטוחים כי אתם מוגנים מכל תרחיש שכן, ללא כיסוי שכזה תהיו חשופים להוצאות רפואיות שעלותן היא יקרה מאין כל שיעור. למעשה, הישראלי המתגורר בחו"ל שלא מחזיק בכיסוי הביטוחי המתאים ייאלץ לשלם באופן מלא את כל ההוצאות הרפואיות השונות שהוא עלול להיקלע אליהן, הוצאות כמו אשפוז, ניתוח, רכישת תרופות וכן גם טיפול רפואי – כאשר הוצאות אלו גם עלולות להגיע לסכומים של אלפי דולרים במקרים מסוימים. על כן, ביטוח רפואי לחו"ל הוא אינו המלצה ואינו רשות – אלא חובה לכל דבר ועניין, כאשר הבחירה המומלצת ביותר תהיה לרכוש את ביטוח הבריאות לחו"ל של חברת "דיוידשילד".

עבור מי הוא מיועד ביטוח בריאות לחו"ל?

כזכור לעיל, ביטוח בריאות לחו"ל של "דיוידשילד" מיועד בעיקר עבור ישראלים המתגוררים בחו"ל או עבור ישראלים אשר מתכננים רילוקיישן בעתיד.  עם זאת, חשוב מאוד לציין כי ישראלים שנמצאים בחו"ל למשך תקופה ארוכה משנתיים ואינם משלמים מס בריאות וכן גם ישראלים המתגוררים בחו"ל מעל 5 שנים ואינם מוגדרים תושבי ישראל, לא יוכלו לקבל שירותים רפואיים בארץ, אלא רק בהינתן תקופת צינון מסוימת. כמו כן, כאשר ישראלים אלו יבקרו בחזרה בארץ הם אינם יהיו זכאים לשירותי רפואה מתוקף חוק הבריאות הממלכתי, אם כי גם את הסוגיה הזו ביטוח של "דיוידשילד" פותר. למעשה, אלו המבוטחים בביטוח של "דיוידשילד" מקבלים הטבה ייחודית המאפשרת להם לקבל שירותים רפואיים גם בביקור במולדת, דרך קופת חולים "כללית".

התכנית הגלובלית

התכנית הגלובלית היא תכנית אשר מיועדת בעיקר עבור ישראלים הנמצאים בשלבים מתקדמים של רילוקיישן לכל מדינה ברחבי העולם, למעט ארצות הברית. למעשה, תכנית זו כוללת בין היתר כיסוי רפואי כאשר המבוטח שוהה בישראל, כאשר אלו המבוטחים בה יהנו מכיסוי רפואי נרחב. נוסף על כך, במסגרת תכנית זו המבוטחים יקבלו כרטיס נטען הקרוי "דיויד קארד" שאיתו יהיה ניתן לשלם עבור מגוון רחב של שירותים רפואיים בהתאם לבחירתו האישית של המבוטח, מבלי שהדבר יצריך הוצאה מכיסו הפרטי או לחילופין, תביעה לחברה המבטחת והמתנה למועד קבלת הפיצוי.

ביטוח רפואי בארה"ב רילוקיישן

חברת "דיוידשילד" מציעה פוליסת ביטוח נפרדת עבור ישראלים המתכננים רילוקיישן לארצות הברית, תכנית שבמסגרתה נין לקבל ביטוח בריאות פרטי PPO (וגם-HMO), כאשר בעצם מדובר על ביטוח הבריאות הפרטי השכיח ביותר בארצות הברית, בנוסף להיותו אחד מביטוחי הבריאות המקיפים ביותר שקיימים.

נוסף על כך, תכנית זו כוללת גם כיסוי רפואי בעת שהות בישראל וכיסוי זהה גם עבור טיולים מחוץ לגבולות ארצות הברית, כמובן בכפוף לתנאי הפוליסה. חשוב לציין כי חברת "דיוידשילד" דואגת לכיסוי רפואי נרחב בכל רחבי העולם שכן, חברה זו מציעה מגוון רחב מאוד של תכניות ביטוח מותאמות אישית עבור צרכיו הרפואיים של כל מבוטח באשר הוא, כולל תכניות שהוקמו במיוחד עבור יחידים, זוגות בכל קבוצת גיל וכן גם משפחות עם ילדים. ניתן להגיד כי המבוטחים נהנים משירות נוח, יעיל ונגיש באשר לכל שאלה, פניה או בקשה שכן, קיים לרשותם מוקד שירות איכותי בעברית שזמין 24 שעות ביממה.

נוסף על כך, במסגרת אותו מוקד שירות ניתן לקבל ייעוץ מרופא מומחה, כך שמדובר על יתרון משמעותי לכל דבר ועניין עבור המבוטחים.

ביטוח נסיעות לארצות הברית

דיוידשילד (DavidShield): היתרונות של ביטוח בריאות רפואי בינלאומי

בחברת "DavidShield" דואגים למבוטחים בכל מקום בו הם נמצאים בעולם שכן, חברה זו מציעה מגוון רחב מאוד של תכניות בהתאמה אישית לצרכיו של כל מבוטח באשר הוא, כמובן בהתאמה ליעד אליו הוא נוסע ובהתאמה למצב המשפחתי והרפואי שלו. אולם, חשוב מאוד לציין כי קיימים עוד מספר יתרונות נפלאים לרכישת ביטוח מחברת "DavidShield":

 • קבלת כרטיס נטען – המבוטחים יכולים לקבל כרטיס נטען "דיויד קארד", איתו יהיה ניתן לשלם על טיפולים רפואיים בדיוק כמו שמשתמשים בכרטיס אשראי על מנת לקבל חוויה נוחה ככל הניתן.
 • כיסוי עלויות ביקור.
 • כיסוי עבור בדיקות שגרתיות.
 • כיסוי של בדיקות התפתחותיות עבור בני נוער וילדים.
 • חיסוני ילדים נחוצים.
 • לידות, הריונות והפלות.
 • כיסוי עבור הוצאות אשפוז ביעד הנבחר ובמדינות נוספות, כמובן בהתאם לתכנית הספציפית.
 • כיסוי מלא על עלויות ניתוחים.
 • החזר כספי על רכישת תרופות, כמובן עד תקרת גבול אחריות המבטח.
 • מגוון פתרונות מיוחדים עבור תינוקות פונדקאות.
 • כיסוי הוצאות על השתלות איברים שמתרחשות בחו"ל.
 • חופש מוחלט בעת בחירת רופא, בית חולים או ספק שירותים רפואיים אחר מכל סוג שהוא.
 • ספקים רפואיים כחלק מהסכם חיוב ישיר, ללא כל צורך בהשתתפות עצמית.
 • שירותים רפואיים גם בעת שהות בארץ דרך קופת חולים.
 • כיסוי רפואי גם עבור טיולים מחוץ לגבולות המדינה בה מתגוררים, כמובן בכפוף לתנאים של הפוליסה.
 • מוקד שירות נגיש ויעיל שזמין 24 שעות ביממה ו-7 ימים בשבוע וכולל גם ייעוץ של רופא מומחה, השירות נתמך בעברית וכן גם באנגלית.
 • עמידה מלאה בדרישות קבלת הויזה מטעם האיחוד האירופי והמוסדות האקדמיים השונים.
 • קבלת החזר כספי מהירה במיוחד תוך חמישה ימי עסקים בלבד.
 • פינוי חירום רפואי לארץ על ידי הטסה.
 • כיסוי עבור הוצאות בריאות הנפש (עד לתקרת גבול האחריות).

מה ההבדל בין ביטוח נסיעות רגיל לבין ביטוח בריאות לחו"ל של "DavidShield"?

ביטוח נסיעות לחו"ל מיועד בעיקר עבור ישראלים שיוצאים לחו"ל לתקופה שהיא קצרה יחסית, בדרך כלל מדובר על טיולים, ביקורים משפחתיים או נסיעות עסקים. חשוב לציין כי ביטוח נסיעות לחו"ל מביא שקט נפשי למבוטח ומכסה אחר מגוון רחב מאוד של מקרים ואירועים שונים בהם המבוטח יצטרך טיפול רפואי בחו"ל, זאת בעוד כי כיסוי זה גם מבטח מקרים של אובדן כבודה וכן גם גניבת מטען אישי. אמנם, חשוב להדגיש כי ביטוח זה מיועד לתקופה קצרה יחסית שהיא ידועה מראש, זאת בעוד כי ניתן להרחיב את הפוליסה על ידי מגוון הרחבות שונות בהתאם לצורך המבוטח, אם כי חשוב מאוד להתייחס לעניין של גבולות הכיסוי וההשתתפות העצמית.

לעומת זאת, ביטוח בריאות רילוקיישן של "DavidShield" מיועד עבור ישראלים הנמצאים בחו"ל למשך תקופה ארוכה וכן גם עבור ישראלים אשר מתכננים רילוקיישן ליעד מסוים לתקופה שאינה מוגבלת בזמן. על כן, עבור סטודנטים שמתכננים לימודים בחו"ל או לחילופין, כבר התקבלו ללימודים במוסד אקדמי שאינו בארץ – תמיד יהיה מומלץ להזמין ביטוח רפואי לחו"ל מבית חברת "דיוידשילד". אולם, חשוב מאוד לציין כי ביטוח רפואי לחו"ל הוא כדאי גם כאשר רוצים לקבל ויזה ליעד או לחילופין, כתנאי מטעם מוסד ללימודים גבוהים אשר נמצא בחו"ל.

חשוב לדעת

אחד ההבדלים העיקריים בין ביטוח נסיעות לחו"ל לביטוח רפואי לרילוקיישן עבור אלו היורדים מהארץ בא לידי ביטוי במגבלת הזמן עבור השירותים הרפואיים בחו"ל שכן, זכותה של חברת הביטוח בפוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל היא לדרוש מהמבוטח לשוב לישראל במידה והדבר נחוץ למען המשכיות הטיפול, בעוד כי במסגרת ביטוח רפואי של "DavidShield" אין שום דרישה שכזו, מכיון שהחברה מודעת היטב לכך שהמבוטח כבר מנהל חיים מלאים ביעדו ובהתאם ולפיכך, לא יכול לשנות את תוכניותיו על פי רצונה של החברה המבטחת.

למעשה, ניתן להגיד כי ביטוח רפואי לצורך רילוקיישן של חברת "DavidShield" מחליף את שירותי הבריאות אשר ניתנים לאזרחי המדינה במסגרת קופות החולים על פי חוק הבריאות הממלכתי שהוזכר קודם לכן בכתבה זו. מדובר על פוליסה רחבה ומקיפה אשר עומדת בסטנדרטים הבינלאומיים הגבוהים ביותר שקיימים.

נוסף על כך, התכנית של "DavidShield" כוללת כיסוי רחב עבור מגוון תרופות, הוצאות אשפוז, ניתוחים, השתלת איברים, בדיקות שגרתיות וכדומה, בעוד כי אותה תכנית כוללת גם כיסוי רפואי עבור ביקורים בישראל או במדינות אחרות, כמובן בכפוף לתנאים שהוגדרו מראש בפוליסה – בדיוק כמו ביטוח בריאות פרטי אותו ניתן לרכוש בארץ.

סוכן ביטוח נסיעות לחו"ל: עדן מימון

עדן בעל רישיון פנסיוני מומחה בביטוחי נסיעות לחו״ל ובתחומי הגמל ההשתלמות ובתחום ביטוחי המנהלים. בעל התמחות ספציפית בתחום בתחום הביטוחי הנסיעות זה מספר שנים ומכיר את הפוליסות על כל סעיפיהן.

לייעוץ או רכישת ביטוח נסיעות לחו"ל התקשרו או כתבו לי הודעת טקסט לוואטסאפ

נשמח לענות על כל שאלה במייל
ביטוח נסיעות ללטביה
ביטוח נסיעות למולדובה
ביטוח נסיעות לצרפת
ביטוח נסיעות לדנמרק
ביטוח נסיעות לקפריסין
ביטוח נסיעות לבוסניה הרצגובינה
ביטוח בריאות לרילוקיישן

תפריט נגישות