ביטוח נסיעות לחו"ל

ביטוח ביטול טיסה מכל סיבה

נסיעה לחו"ל הינה חוויה מהנה בדרך כלל, אך לצערנו ברגע אחד החוויה המדהימה יכולה להפוך לסיוט גדול ולהוצאה כלכלית משמעותית. בין היתר, אם מדובר על מקרה של מחלה, תאונה שמצריכה טיפול רפואי או במקרים של גניבה. מקרי החירום שעשויים לפקוד אתכם משתנים ותלויים באופי הטיול, משך הזמן שתהיו בחו"ל וביעדים בהם אתם מבקרים. מלבד העובדה שמקרי חירום בחו"ל עשויים להיות מלחיצים מאוד הם עשויים לעלות לכם ביוקר. טיפול רפואי בסיסי יכול לעלות מאות ואף אלפי דולרים, טיפול מתקדם יותר, חילוץ או עלות הכבודה שלכם יכולים גם להגיע לאלפי ועשרות אלפי דולרים. מטרת ביטוח נסיעות לחו"ל הינה להגן עליכם ועל הדברים היקרים לכם, ולהעניק החזר ועזרה במקרים בהם זה הצורך.

רכשו ביטוח נסיעות עוד היום ותיהנו מכיסוי מלא במקרה של מצב חירום בחו"ל

חברות ביטוח נסיעות לחו"ל

כאן תוכלו למצוא רשימת חברות ביטוח נסיעות לחו"ל מומלצות הכוללת בתוכה מידע בנוגע לביטוחי נסיעות לחו"ל של חברות הביטוח הפופולריות ביותר במדינת ישראל.

ביטוח נסיעות לחו"ל פספורטכארד
ביטוח ישיר ביטוח נסיעות לחו"ל
ביטוח נסיעות לחו"ל AIG
הראל ביטוח נסיעות לחו"ל
הפניקס ביטוח נסיעות לחו"ל
כלל ביטוח נסיעות לחו"ל
מגדל ביטוח נסיעות לחו"ל
מנורה ביטוח נסיעות לחו"ל

הרחבות עבור ביטוח נסיעות לחו"ל - כל הכיסויים האפשריים

ביטוח נסיעות לחו"ל הוא בגדר חובה לכל נוסע, אך הוא לא תמיד מספיק. הרחבות ביטוח משלימים את הכיסוי הבסיסי ומעניקות הגנה נוספת במגוון מצבים נוספים עליהם אין כיסוי בפוליסה רגילה או שמגדילים את הפיצוי.

*חשוב מאוד לפני שאתם סוגרים את הביטוח להבין בדיוק מה כלול בביטוח הבסיסי ומה התוספות אותם תקבלו בהרחבת הביטוח.

סוגי הרחבות ביטוח נסיעות לחו"ל:

 • ביטול נסיעה עקב מחלה או פציעה: הרחבה זו מכסה את עלויות הביטול של כרטיסי טיסה, מלונות וחבילות תיור במקרה של ביטול נסיעה עקב מחלה או פציעה.
 • ביטוח ביטול נסיעה מכל סיבה: מכסה הוצאות במקרה של ביטול או קיצור נסיעה מכל סיבה שהיא. ההרחבה מכסה את עלויות הביטול של כרטיסי טיסה, מלונות וחבילות תיור במקרה של ביטול נסיעה עקב מחלה או פציעה.
 • ביטוח כבודה: הרחבה זאת מכסה אובדן או גניבה של כבודה.
 • ביטוח ספורט אתגרי: מכסה פציעות שנגרמו במהלך פעילות ספורט אתגרי.
 • ביטוח חבות כלפי צד ג': מכסה נזקים שנגרמו לצד שלישי.
 • אובדן או גניבה של כבודה: הרחבה זו מכסה את עלות ההחלפה של הפריטים האבודים או הגנובים.
 • כיסוי למצבים רפואיים קודמים: הרחבה זו מכסה את עלויות הטיפול במצבים רפואיים קיימים או קודמים.
 • טיפולים שיניים: הרחבה זו מכסה את עלויות הטיפולים השיניים בחו"ל.
 • אחריות אזרחית: הרחבה זו מכסה את עלויות הפיצויים במקרה של נזק שנגרם לצד שלישי בחו"ל.

בחירת ההרחבות המתאימות לכם תלויה במספר גורמים, כגון:

 • יעד הנסיעה: ישנם יעדים מסוימים שבהם הסיכון לפציעה או מחלה גבוה יותר.
 • סוג הטיול: טיולים הכוללים פעילויות מסוכנות או טיולים ארוכים יותר עשויים לדרוש הרחבות נוספות. לדוגמא, במקרים בהם אדם טס לחו"ל והטיול שלו עשוי לכלול פעילות ספורט אתגרי כמו סקי או טיול באזורים הררים, חשוב מאוד להוסיף לביטוח הנסיעות הרחבה שמבטחת מפני פציעה במהלך השתתפות בפעילות של ספורט אתגרי. נוסף על כך, ניתן לכלול הרחבות נוספות כמו למשל ביטוח איתור חיפוש והצלה, ביטוח כבודה, ביטוח עבור הריון בחו"ל, ביטוח ביטול השתתפות עצמית עבור רכב שכור בחו"ל, קיצור וביטול של נסיעה עקב סיבות רפואיות ועוד.
 • מצב בריאותי: אם יש לכם מצב רפואי קיים, חשוב לבדוק האם ביטוח הנסיעות שלכם מכסה אותו.

חשוב להתייעץ עם סוכן ביטוח מוסמך כדי לבחור את ההרחבות המתאמות ביותר עבורכם. סוכן הביטוח יוכל לעזור לכם להבין את הצרכים שלכם ולבחור את ההרחבות שיספקו לכם את הכיסוי הטוב ביותר.

עדן מימון הוא סוכן ביטוח מוסמך עם התמחות בביטוחי נסיעות לחו"ל. הוא בעל רישיון פנסיוני ובעל ניסיון של מספר שנים בתחום. עדן מכיר את הפוליסות על כל סעיפיהן ויוכל לעזור לכם לבחור את ההרחבות המתאמות לנסיעה שלכם.

לייעוץ או רכישת ביטוח נסיעות לחו"ל, התקשרו לעדן מימון בטלפון 052-5301515 או שלחו לו הודעת וואטסאפ.


תוספת של כיסויים והרחבות שונות אינה מומלצת סתם כאשר מדובר על ביטוח נסיעות לחו"ל שכן, יש לכל אותם כיסויים והרחבות שונות תפקיד משמעותי למדי באשר לנסיעה שלכם לחו"ל. כל הרחבה מכסה אחר נושא אחר שאתם עלולים להסתכן בו במהלך הטיול שלכם, כך שבמקרים בהם רכשתם הרחבה, היא בעצם תהיה הכיסוי שלכם אם חלילה קרה לכם מקרה חירום כזה או אחר במשך הטיול שלכם. כמו כן, חשוב מאוד לציין כי לא תמיד יהיה צריך להוסיף את כל ההרחבות שכן, עליכם להתאים אותן לטיול שלכם ולפעילויות שתערכו במקום שבו תשהו. יתר על כן, ראוי לציין כי קיימות הרחבות נוספות אותן תוכלו להוסיף לכיסוי הבסיסי של הפוליסה שלכם, כך שעליכם לקרוא בעיון את ההצעות שקיבלתם ממספר חברות ביטוח שונות, על מנת שתוכלו להשוות את ההטבות שכל חברת ביטוח מציעה לכם ובכך בעצם להגיע אל הבחירה הנכונה והמשתלמת ביותר עבורכם. כמו כן, חשוב מאוד לערוך השוואה מקיפה בין מחירי ההרחבות בין חברות הביטוח השונות תוך כדי שאתם מתייחסים לגבולות האחריות של החברה המבטחת ולגובה ההשתתפות העצמית.

בתחום הביטוח קיים מגוון רחב מאוד של סוכני ביטוח בדיוק כמו שקיים מגוון רחב מאוד של חברות ביטוח שונות. לכל סוכן ביטוח יש פוליסות ייעודיות עבור ביטוח נסיעות לחו"ל, כאשר ההבדלים המהותיים ביותר בין הפוליסות השונות בעיקר בא לידי ביטוי בתנאים שלהן.

למעשה, כאשר אתם פונים אל סוכן ביטוח בעל ניסיון מקצועי ומוכח בתחומו, אותו סוכן מרכיב עבורכם פוליסת ביטוח מותאמת אישית בתנאים הטובים ביותר שהוא יוכל למצוא עבורכם תוך כדי התייחסות להמלצות ביטוח שונות עבור מקומות בעולם.

נוסף על כך, אותו סוכן גם יתעכב על סעיפי הפוליסה וההרחבות הנכונים עבורכם שכן, במהלך הנסיעה שלכם לחו"ל קיימת חשיבות אדירה לכך שלא תשלמו על פוליסה שבסופו של דבר לא תהיה יעילה עבורכם ולא תבוא לידי ערך. על כן, חשוב מאוד לציין כי על אף שלא כולם נוהגים כך, תמיד יהיה מומלץ לשכור את שירותיו של סוכן ביטוח מקצועי מאחר ורק איש מקצוע כזה יוכל לסייע לכם לבחור את הפוליסות הנכונות.

סוכן ביטוח נסיעות לחו"ל: עדן מימון

עדן בעל רישיון פנסיוני מומחה בביטוחי נסיעות לחו״ל ובתחומי הגמל ההשתלמות ובתחום ביטוחי המנהלים. בעל התמחות ספציפית בתחום בתחום הביטוחי הנסיעות זה מספר שנים ומכיר את הפוליסות על כל סעיפיהן.

לייעוץ או רכישת ביטוח נסיעות לחו"ל התקשרו או כתבו לי הודעת טקסט לוואטסאפ

יעדים

כאן תוכלו למצוא רשימת יעדים אשר מומלץ לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל 

ביטוח נסיעות לטורקיה
ביטוח נסיעות לטורקיה
ביטוח נסיעות לתאילנד
ביטוח נסיעות לתאילנד: איזה סוג ביטוח המתאים לכם ביותר
ביטוח נסיעות לארצות הברית
ביטוח נסיעות לארצות הברית: כל מה שצריך לדעת

בשורה התחתונה

הדבר החשוב באמת הוא לא חברת הביטוח בה תבחרו לבצע ביטוח נסיעות לחו"ל אלא עצם זה שאתם רוכשים לעצמכם ביטוח נסיעות לחו"ל. מעבר לעובדה כי ביטוח נסיעות לחו"ל מספק לנוסע שלווה ושקט נפשי ללא כל דאגה מיותרת, חשוב לזכור כי בעיות רפואיות ומקרים בריאותיים לא צפויים עלולים לפקוד אותנו ולהוביל אותנו למצב בו אנו נדרשים לשלם סכומים כספיים גדולים מאוד רק מאחר ולא רכשנו ביטוח נסיעות לחו"ל.
אנו ממליצים לכם לא לקחת סיכון ורכוש ביטוח נסיעות לחו"ל לכל יעד אליו אתם טסים.

נשמח לענות על כל שאלה במייל

תפריט נגישות